Para młoda – zdjęcia ślubne na Kazimierzu w Krakowie

W ostatnich dniach przepięknym plenerem dla sesji ślubnej para młoda Pola i Dawid wybrali Kazimierz w Krakowie. Uroczystość tego dnia wyglądała wyjątkowo pięknie, a zdjęcia, które powstały w trakcie sesji, mają magiczny charakter.

Kazimierz jest bardzo fotogenicznym miejscem, a dopasowując się do charakteru aranżacji, sesja ślubna wyszła naprawdę zachwycająca i klimatyczna. Para młoda prezentuje się na zdjęciach zniewalająco, a na pierwszy plan wysuwa się sielanka i poczucie beztroskiego szczęścia. Piękne uliczki Kazimierza są pełne życia, a bardzo ludzi tworzy tu cudowny klimat. Stare ściany pomalowane w chrobotliwe wzory i charakterystyczne uchylone okna sprawiają, że nowożeńcy prezentują się wręcz idealnie!

Zdecydowana większość zdjęć przedstawia parę młodą podczas spaceru po Kazimierzu i otoczeniu Kopca Krakusa oraz siedziby Muzeum Historii Żydów Polskich. Pojawiają się też ujecia przy architektonicznie niesamowitych kościołach dominikanów oraz starych ubarwionych kamienicach. Klimat Kazimierza – tradycyjny styl żydowski i otoczenie Starego Miasta odgrywa tutaj ważną rolę.

Sesja taka jest idealna jako pamiątka po dniu ślubu całej rodzinie oraz – oczywiście – dla samej pary młodej – aby jeszcze raz poczuć tak czarodziejski nastrój Rafała Wojciesiuka Photography, dziennikarza.

Parowe zdjęcia ślubne w Krakowie są spektakularne! Młoda para miała szczęście wybrać piękny Kazimierz jako miejsce na swoje sesje zdjęciowe. Zabytkowa czeska dzielnica zapewniła doskonały tło większości zdjęć i pozwoliła zachować romantyczny klimat.
Czy to wizyt w creperii, czy romantyczne spacery w kościelnych alejkach – historia ma kluczowe znaczenie dla piękna każdego fotografowanego momentu.

Sesja ślubna podoba mi się najbardziej, ponieważ daje szanse utrwalić najbardziej intymne chwile pary młodej. Zdjęcia doskonale oddały klimat Kasimierza oraz przytulne ulice i otoczenie. Niesamowite uczucie błogości i szczęścia można tylko obejrzeć na tej wspaniałej fotografii.

Para młoda czyni to miejsce jeszcze bardziej wyjatkowym, a ich radość i miłość udostępnione na fotografiach mają zdolność przenieść nas do ich uroczej imprezy.

Na początku ubiegłego miesiąca odwiedziliśmy piękną parę młodą, która miała swoje zdjęcia ślubne na Kazimierzu w Krakowie. Para spacerowała po Starym Mieście, odwiedzając historyczne obiekty, takie jak Barbakan i Bramę Floriańską, aż dotarli do Placu Nowego. To tam, na czerwonym kobiercu, para pozowała dla naszych fotografów.

Kiedy para szybko stała się swobodna przed obiektywem, podeszliśmy bliżej, aby sfotografować momenty intymnych uciech miłości. Pocałunki pod łukami oraz przytulenia pod Świętym Florianem były idealną okazją do oddania rodzinnego charakteru lokalizacji.

Kazimierz to niewątpliwie najbardziej słynne i najpiękniejsze miejsce w Krakowie – idealne na romantyczny ślub. Para Młoda z pewnością będzie zachwycona zdjęciami z klimatycznych uliczek i urokliwych miejsc, którymi obfituje Kazimierz.

Mapa Kazimierza jest odwzorowana w naszych wspomnieniach jakie zostawia w nas każdy ślub. Od Kopca Lamentu na Szerokiej, po pomnik przy Placu Nowym – istną skarbnicę pięknych fotografii. Tu również można uwiecznić młodą parę idącą pod Bramką Floriańską, tu również do dyspozycji są Wieliczki – połykające słońce uliczki – pełne atmosferycznych kamienic, z zapadłymi portalami.

Ta czarujaca część Krakowa stanowi swoiste morskie dno rozrzucone pełne śladów historii. Zdjecia pozwalają na delektowanie się ich malownictwem oraz na przywołanie imion tego co przeszlo, a co tak mało osób pamiêta. Kazimierz jest miejscem, gdzie można spotkać siê ze swoimi przodkami, ich duchem i ich życiem. To tutaj można napisać swojepetstrony historii – petstrony młodej pary szukajacej sielanki na therimaledzi w te dziwne czasy.